W odniesieniu do WordPress, dostarczamy najlepsze wskazówki

Od 1993 roku blogerzy zwrócili się do WordPressa, aby w przyjazny dla użytkownika sposób publikować treści online i przyciągać czytelników. Ale wielu ludzi umiejętności ludowe muszą nauczyć się wszystkiego, co WordPress naprawdę ma do zaoferowania. Ten artykuł może dostarczyć wskazówek i zasobów dla tych ludzi.

Upewnij się, że wybrać projekt, który nie jest taki sam, jak te wybrane przez innych, którzy mają strony WordPress. To jest kuszące, aby spróbować to zrobić, aby zaoszczędzić czas, ale użytkownicy nie będą myśleć dużo o tym. Upewnij się, że Twój blog podkreśla Twoją indywidualność.

WordPress jest pełen opcji, funkcji i narzędzi, które można wykorzystać do poprawy witryny blogowej. Na przykład, klikając przycisk „formatowanie” dostaje mnóstwo formatowania i importowania opcji, aby wyróżnić swoją stronę. Użyj tego, aby kontrolować szeroką gamę elementów formatowania.

Upewnij się, że używasz znaczników tekstowych Alt i Title. Możesz umieścić zwroty SEO w tych miejscach, a osoby, które nie mogą zobaczyć zdjęć na swojej stronie będą wiedziały, co powinno było tam być.

tips

Łatwo jest zrobić wideo blogowanie z WordPress. Musisz zrobić pewne przygotowania, jednak warto. Użytkownicy Internetu są zazwyczaj naprawdę wizualne. To może być świetne narzędzie do wyjaśnienia, co chcesz powiedzieć.

Oczyścić treści i komentarze, które nie dodają żadnej wartości do Twojej strony internetowej. W ten sposób strona pozostaje odpowiednia dla osób zainteresowanych, które ją czytają. Użyj Akismet, jeśli potrzebujesz do tego wtyczki.

Twoje posty pojawiają się domyślnie chronologicznie, jednak możesz to zmienić. Musisz zmienić daty, aby zmienić kolejność na liście. Najpierw otwórz post i znajdź datę w prawym górnym rogu. Aby zmienić pozycję postów, kliknij datę i zmień ją.

Czy masz dużo komentarzy? Trudno jest przejrzeć wszystkie z nich, dla siebie i innych. Dodaj plugin, który doda numery do stron w tej sekcji. To narzędzie nawigacyjne pozwoli zaoszczędzić czas i sprawi, że Twoja strona będzie wyglądać zorganizowana.

Pracuj nad tym, aby powitanie znalezione na początku strony WordPress było jeszcze lepsze. To sprawi, że odwiedzający poczują się jak Twój blog jest bardziej osobisty. To sprawi, że Twoja strona będzie wyglądać bardziej zachęcająco.

Pozwól użytkownikom na wysyłanie e-maili do swoich artykułów, jeśli chcą. Jest to kluczowe dla dzielenia się, jak również, ponieważ wielu użytkownikom może brakować Twittera lub Facebook dostęp do pracy, ale mogą chcieć dzielić się tymi artykułami. Możesz użyć wtyczki o nazwie WP-Email, aby Ci w tym pomóc.

Twoja nazwa użytkownika nigdy nie powinna być „admin” lub coś podobnego. To sprawia, że jesteś bardziej podatny na boty. Wtedy cała Twoja strona jest zagrożona. Przejdź na stronę swojego konta i usuń nazwy użytkowników, które są ogólne. Następnie wybierz inną nazwę.

WordPress jest świetną platformą do tworzenia blogów i użytecznej promocji treści. Zapoznanie się z WordPressem pozwala cieszyć się z najlepszych doświadczeń z blogowania bez większych problemów. Powyższe wskazówki powinny pomóc każdemu, kto chce szybko stworzyć fantastyczny blog.