Blog firmowy – czy to coś dla Ciebie?

strony www białystok

„Ale ja już mam stronę internetową” – taką reakcję w ustach zabieganego przedsiębiorcy słychać bardzo często, na myśl o prowadzeniu bloga firmowego. Blogi kojarzą się nam z celebrytami, gwiazdami sportu, osobami zajmującymi się modą, czy politykami. Niekoniecznie kojarzą się nam z firmą, jednak wiele z nich, w tym te największe, jednak takowy posiada. Dlaczego? Jak się za to zabrać?

Blogi i strony www wordpress

Właściwie te dwa słowa są tożsame, wszak wordpress jest najbardziej popularną i największą platformą wykorzystywaną przy zakładaniu bloga. Do jego ogromnych zalet należy szybkość działania, mnóstwo pięknych różnokolorowych szablonów dostępnych za darmo, ogromny wybór dodatkowych wtyczek, zarówno darmowych, jak i płatnych, znacząco rozszerzających funkcjonalność bloga. Jak zatem widać popularność tej platformy nie wzięła się znikąd.
Raz zainstalowany na serwerze firmowym wordpress pozwala przez lata cieszyć się łatwą obsługą, statystyki wykazują, że jest bardzo niezawodny, a łatwe aktualizacje strony www białystokpozwalają na bieżąco korzystać z wprowadzanych usprawnień. A skoro już o statystykach mowa, te wykazują, że aż 60% blogujących biznesów zdobywa więcej klientów, a 55% z nich znacząco zwiększyło ruch na swojej stronie www. Doskonale to odpowiada na pytanie, dlaczego tak wiele firm, w tym prawdziwi giganci, są zainteresowani rozwojem swojego bloga firmowego.
Aby założyć stronę www wordpress nie trzeba na szczęście daleko szukać specjalistów. Bez problemu w naszym mieście, w Białymstoku znajdziemy doświadczonych fachowców takich jak https://akamadr.pl/strony-internetowe/, chętnych nam pomóc w bardzo dobrej cenie. Warto pamiętać, że jest relatywnie niewielka inwestycja, którą będziemy mogli rozwijać sami, przez lata utrzymując kontakt z klientami, właśnie tą drogą.